Úspešný online projekt pre developera v Košiciach

Tvorba internetovej stránky  Bytový dom Premium

Digitálna agentúra Neonrocket nedávno ukončila významný projekt pre stavebnú firmu v Košiciach. Tento projekt obsahoval vytvorenie internetového portálu s názvom „Bytový Dom Premium,“ ktorý bol navrhnutý a vyvinutý s cieľom pomôcť zákazníkom pri hľadaní a investovaní do moderných bytových budov.

Dôležité aspekty našej práce na tomto projekte:

Interaktívne klikacie mapy

Naša agentúra do webstránky integrovala interaktívne klikacie mapy pre pohodlnú voľbu konkrétnych priestorov. Tieto mapy boli navrhnuté tak aby zákazníkovi priniesli prehľadné a jednoduché rozhranie pri vyhľadávaní ideálneho priestoru pre svoj nový domov alebo investíciu.

Detailné informácie o bytoch

Pre lepšiu prehľadnosť sme vytvorili prehľadné a detailné informácie o jednotlivých bytoch, vrátane veľkosti, dispozície a cenového rozpätia. Zákazníci môžu prezerať fotky, plány a virtuálne prehliadky bytov, čím získajú lepší pohľad na to, čo môžu od jednotlivých jednotiek očakávať.

Digitálny marketing

Aby sme zabezpečili, že internetový portál bude dostupný pre tých, ktorí hľadajú kvalitné byty v Košiciach, naša digitálna agentúra vykonala komplexnú reklamu vo vyhľadávaní na Google. Tým sme zabezpečili, že stránka bude viditeľná pre širokú verejnosť a potenciálnych klientov.

Výsledok projektu

Projekt „Bytový Dom Premium“ získal pozitívnu spätnú väzbu od klienta aj jeho návštevníkov. Internetový portál je teraz silným nástrojom pre zadávateľa projektu pri predaji bytových jednotiek a investíciách do nehnuteľností v centre Košíc.

Referenčný projekt Bytového Domu Premium demonštruje, ako naša digitálna agentúra kombinuje kreativitu, technické zručnosti a digitálny marketing pre dosiahnutie úspechu pre našich klientov v stavebnom sektore.

Odkaz na referenciu: 

Bytový dom Premium